Wydarzenia

ABC Szkolenia

Szkolenia miękkie, sprzedaż, obsługa Klienta, komunikacja
i wiele innych.

Witaj na stronie firmy szkoleniowej ABC Szkolenia. Dziękujemy za odwiedziny. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszej działalności oraz metodami naszej pracy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy na dole strony. 

O nas

Specjalizujemy się w rozwijaniu kompetencji, podnoszeniu poziomu wiedzy i zwiększaniu umiejętności. Jesteśmy przekonani, że najlepszą inwestycją każdej firmy jest inwestycja w pracowników i to właśnie robimy. Skutecznie,
w przyjaznej atmosferze pomagamy Twoim ludziom sprawniej osiągać oczekiwane rezultaty. 

Oferujemy szeroki zakres działań rozwojowych: od szkoleń ze sprzedaży i obsługi Klienta, poprzez komunikację, asertywność, aż po szkolenia outdoorowe nt. budowania efektywnych zespołów. Dla menadżerów prowadzimy szkolenia podczas, których dowiadują się jak motywować swoich pracowników. Jak wyznaczać i rozliczać cele. Poznają zasady prowadzenia trudnych rozmów i obrony swoich decyzji.

W swojej działalności stawiamy na narzędzia skuteczne i jednocześnie etyczne. Każde nasze szkolenie jest autorskim projektem, tworzonym od podstaw w oparciu o oczekiwania Klientów i kompleksową analizę potrzeb. Z powodzeniem wykorzystujemy autorskie gry szkoleniowe, aby maksymalizować efekty przyswajanej wiedzy i zdobywanych umiejętności.

Zachęcamy do kontaktu. Na pewno wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.


Trenerzy

Andrzej Ambroży

Obrazy: andrzej1.jpgJestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej na specjalizacji zarządzanie systemami finansowymi, Coachingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Mistrzowskiej Szkoły Trenerów Biznesu we wrocławskim Moderatorze.  Od 12 lat szkolę firmy
z branży
 energetycznej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, multimedialnej, gastronomicznej, badań rynku i wielu innych.
W czasie 12 lat pracy na stanowisku trenera przeprowadziłem ponad 8000 godzin szkoleń z zakresu: sprzedaży, obsługi Klienta, negocjacji, komunikacji oraz rozwoju kompetencji menadżerskich. W swojej działalności poruszam również tematy związane
z zarządzaniem pokoleniami, asertywnością, podejmowaniem decyzji.
 Współpracowałem z przedstawicielami wszystkich szczebli hierarchii organizacyjnej.  Konstruując szkolenia łączę sprawdzoną wiedzę psychologiczną z praktycznym treningiem narzędzi
i technik poruszanych na sali szkoleniowej. Tworząc programy szkoleniowe wykorzystuje różne formy aktywności trenerskich zaczynając od ćwiczeń, a kończąc na symulacjach
i grach szkoleniowych, aby przyswajnie wiedzy przebiegało szybciej.

dr Mirosław Tarasiewicz

Praktyk zarządzania, menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem
w kierowaniu organizacjami biznesowymi, w szczególności
w obszarach sprzedaży i dystrybucji. Przez większość swojej kariery zawodowej związany z branżą nowych technologii, zajmował wysokie pozycje menedżerskie w organizacjach polskich i międzynarodowych. Uczestniczył i kierował procesami restrukturyzacji i ekspansji rynkowej. W 1999 został wyróżniony przez czasopismo Computer Reseller News prestiżową nagrodą „Człowiek Roku w Branży IT”. Prezes i członek władz spółek kapitałowych, w tym także notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Doktor ekonomii w dyscyplinie nauk o zarzadzaniu. Zajmuje się zagadnieniami przywództwa, elastycznych strategii i struktur organizacyjnych oraz problemami zarządzania w organizacjach działających w turbulentnym otoczeniu biznesowym. Autor koncepcji i publikacji poświęconych tym zagadnieniom, współautor książki „Alfabet mitów menedżerskich”.
Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Moderator, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Certyfikowany trener Dale Carnegie Training. Prowadził projekty szkoleniowe z zakresu przywództwa, budowy relacji biznesowych i zarządzania zespołami. Coach i doradca, zwolennik koncepcji coachingu racjonalnego w biznesie. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej oraz studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Uczestnik wielu programów rozwojowych w Polsce i za granicą.

Robert Umpirowicz

Wieloletni praktyk sprzedaży. Pierwsze kroki handlowe zaczął stawiać ponad 20 lat temu. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie ukończył studia podyplomowe z zakresu psychologii w życiu firmy. Zdobywał wiedzę w obszarze coachingu w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Dodatkowo – certyfikowany trener biznesu. W 2012 roku ukończył zaawansowany poziom w szkole trenerów biznesu Moderator. Mocno zaangażowany w działalność klubu Toastmasters we Wrocławiu, zajmującego się  rozwojem kompetencji przywódczych i umiejętności przemawiania. Certyfikowany trener Dale Carnegie w zakresie: komunikacji, prezentacji i sprzedaży. W pracy z klientem stawia zarówno na nabywanie nowych umiejętności, jak i podnoszenie skuteczności posiadanych już kompetencji, co gwarantuje wymierne wzrosty wskaźników handlowych takich jak wielkość sprzedaży, wartość podpisanych kontraktów, spadek retencji oraz wzrost poleceń. Swój sukces opiera na pracy warsztatowej, zmierzającej do realizacji celu. Prowadzi szkolenia z zakresu perswazyjnej sprzedaży, obrony przed manipulacją oraz wystąpień publicznych. 

Szkolenia

Jak pracujemy?

  • proponujemy wspólną, ciężką pracę nastawioną na wysoką efektywność zamiast obiecywać cuda
  • każde szkolenie poprzedzamy dokładną analizą potrzeb z wykorzystaniem ankiet, kwestionariuszy i testów umiejętności, dzięki czemu oferowane rozwiązania są uszyte na miarę potreb
  • w szkoleniach opieramy się na narzędziach, których skuteczność jest naukowo zweryfikowana. Nam się nie wydaje my jesteśmy pewni, że prezentowane rozwiązania działają
  • teorię ograniczamy do minimum, aby jak najwięcej przestrzeni przeznaczyć na praktykę
  • w celu wzmocnienia efektywności warsztatów regularnie korzystamy z autorskich gier szkoleniowych
  • wykorzystujemy pełen wachlarz narządzi trenerskich, aby rozwijanie kompetencji było skuteczniejsze
    i przyjemniejsze
  • do każdego szkolenia uczestnicy otrzymają profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe, umożliwiające powrót do poruszanych treści w przyszłościZakres szkoleń

Poniżej kilka wybranych tematów szkoleń, które realizujemy. Nie jest to jednak zamknita lista – jeżeli zastanawiasz się, czy jesteśmy firmą dla Ciebie – zadzwoń lub napisz do nas, sprawdzimy to wspólnie. 

Sprzedaż

W swoich szkoleniach wykorzystujemy sprawdzone narzędzia, które dostosowujemy do potrzeb branży, w której działają nasi uczestnicy. Poznane narzędzia pozwalają poznać potrzeby Klienta, w atrakcyjny sposób przedstawić ofertę, poradzić sobie z zastrzeżeniami oraz sfinalizować rozmowę. Robimy wszystko, aby nasi Klienci wiedzieli, że skuteczna i etyczna sprzedaż nie tylko idą ze sobą w parze, ale dodatkowo zapewniają wieloletnie kontrakty i budują długotrwałe relacje.  

Obsługa Klienta

Obsługa Klienta jest dla nas swego rodzaju procesem. Pokazujemy jak łączyć dbałość o interes firmy z oczekiwaniami Klientów. Uczymy w jaki sposób osiągać świetne wyniki, utrzymując przy tym wysoki poziom satysfakcji Klientów. Uczestnicy szkolenia z zakresu obsługi Klienta dowiedzą się, w jaki sposób radzić sobie w trudnych sytuacjach, ale także jak panować nad swoimi emocjami oraz jak wyciszyć emocje Klientów. Uczestnicy opanują również sztukę proponowania dodatkowych produktów – dobrych tak dla Klienta, jak i dla firmy.

Zarządzanie sobą w czasie

To szkolenie jest dedykowane osobom aktywnym, dla których doba stała się zbyt krótka. Podczas warsztatu skupiamy się na znalezieniu brakującego oraz optymalizacji posiadanego czasu. Uczestnicy poznają zasady planowania
i organizowania swojego dnia. Dowiadują się, jak skutecznie ustalać priorytety. Poznają również zasady oceny wartości poszczególnych działań oraz dowiedzą się w jakich sytuacjach należy zrezygnować z podejmowania pewnych aktywności.

 

Komunikacja

Uczestnicy tego szkolenia dowiedzą się, jaka postawa sprzyja skutecznej komunikacji oraz jakie narzędzia pomagają tę postawę wypracować i zaimplementować w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Dodatkowo poznają najgroźniejsze bariery komunikacyjne, a także znajdą sposoby aby im przeciwdziałać. Chcesz wiedzieć jakie są zasady efektywnej komunikacji? Potrzebujesz usprawnić swój sposób porozumiewania się? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

 

Skuteczność i efektywność menadżerska

To zbiór szkoleń z zakresu kompetencji menadżerskich w ramach, których  uczestnicy poznają zasady stawiania oraz egzekwowania wyznaczonych celów. Dowiedzą się m.in., w jaki sposób pracować ze swoimi podwładnymi, aby rosła ich wiedza, umiejętności, a motywacja nie spadała. Poznają zasady budowania autorytetu i tworzenia odpowiednich relacji, które będą sprzyjać osiąganiu celów biznesowych.

coaching

Coaching jest formą pracy rozwojowej, która zdobywa coraz większą popularność. Jak to działa?

Coach w usystematyzowany sposób – poprzez zadawanie pytań - pomaga klientowi odnaleźć najlepsze w danym temacie rozwiązanie. Kluczem tej formy pracy jest założenie, że nikt nie wymyśli tak dobrego rozwiązania, jak sam zainteresowany. My również wychodzimy z tego samego założenia dlatego traktujemy coaching jako narzędzie, które skutecznie wspiera tradycyjne szkolenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat coachingu, zachęcamy do kontaktu. Wówczas udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji i wyjaśnimy, na czym polega praca z coachem i czy taka ścieżka rozwoju kompetencji jest najlepsza dla Ciebie i Twojej firmy.

 

Referencje

 

Nasi partnerzy

 

Firma MILTON Grupa Nieruchomości zajmuje się profesjonalnym pośrednictwem w transakcjach na rynku nieruchomości, czyli pomaga Wam w kupnie/sprzedaży oraz najmie/wynajmie.

Kontakt


Wrocław

+48 535 950 283